Nejčastější dotazy

 

Kdy se mám objednávat?

Pokud se jedná o klasické ateliérové focení, je potřeba zhruba měsíc až dva předem zamluvit termín. Newborn se snažím brát vždy v rozmezí cca 10dnů od kontaktu, když nejsme domluveni předem. 

Jak se objednávat na focení?

Stačí zaslat dotaz přes kontaktní formulář zde na stránce, či napsat zprávu na facebooku.

Zrušení předem domluveného termínu?

Jsme jen lidé a může se nám přihodit cokoliv. Proto zrušení termínu min. tři dny předem je možné bez problému a pokusíme se najít nový termín, který se Vám hodí. Zrušení v den focení je možné za storno poplatek 20 % z ceny balíčku.

Kde probíhá fotografování?

Ateliér se nachází v Rožmitále pod Třemšínem v areálu Normy vedle cukrárny Nostalgie. Nebráním se ani fotografování přímo u Vás doma, kde je to Vám i dětem blízké. Exteriér je možné využít jak v Rožmitále, kde mám pár osvědčených míst, či na vybraném místě u Vás! 

Mohu si vybrat a připravit aranžmá či doplňky na focení?

Pro mě je nejdůležitější, abyste s fotografiemi byly spokojeni VY! Ráda Vám řeknu a ukážu, jak bych si fotografii představovala já, ale konečné slovo je na Vás. Můžete si doma připravit cokoliv, ničemu se nebráním. 

Jak probíhá předání fotografií a výběr fotografií na úpravu?

Během focení Vám neustále ukazuji fotografie, poté ihned co odejdete obdržíte na email náhledy z celého focení. Vy si vyberete ty nejlepší, které já Vám upravím. Cca do 30dnů od Vašeho výběru k úpravě upravené fotografie obdržíte přes internet v ZIP souboru, nebo je možné nahrát na DVD. Stačí se pouze domluvit, co Vám vyhovuje více.